Www.ski4u.cz > Rádce > Návod k použití snowblade X-Morph Blade+ bezpečnostní vázání

Návod k použití snowblade X-Morph Blade+ bezpečnostní vázání

Soubor:
X-Morph BLADE+Tyrolia SL100.pdf
Popis:
snowblade X-Morph Blade s bezpečnostním vázáním
Formát:
pdf
Velikost:
33kB

 

Vážený zákazníku,

děkujeme za zakoupení snowbladů X-Morph Blade. Snowblady X-Morph Blade patří ve své třídě k špičkovým výrobkům a během výroby prochází různými stupni kontroly. Používáme jen vysoce kvalitní materiály o největší pevnosti. Věnujte však prosím pozornost  návodu k použití. Jde nejen o Vaše zdraví a bezpečnost, ale také o další osoby na sjezdovce.

 

Návod, údržba a používání  snowbladů X-MORPH BLADE +podložka Tyrolia+vázání Tyrolia SL100

Snowblady X-Morph Blade jsou určeny pro sportovní vyžití lyžařů, od začátečníků i velmi dobrých lyžařů. Režim rychlostí od malých až po vyšší- úměrně dle schopností a možností  lyžaře a aktuální situaci na sjezdovce. S výhodou lze snowblady využít pro výuku lyžování.   

  •  Pozor: omezení výškou/hmotností lyžaře- minimálně 1,2 m./ min .30kg, max.cca 100kg
  • Rozsah  vázání- délka podešve: 261 mm-353 mm
  •  Materiál:  profilovaná sklolaminátová skořepina, PU jádro, plastové vázání.     

 

Seřízení vázání:  Vázání lze seřídit na lyžařské boty v rozsahu cca 261-353 mm.Montáž a seřízení vázání na konkrétní botu svěřte odbornému servisu.  

 

Použití lyží:  Před použitím seřízených lyží pečlivě očistěte vázání  a botu od sněhu a ledu, zkontrolujte funkčnost a neporušenost kompletní výstroje. Vložte špičku boty do vázání a sešlápněte patu. Dojde k zaklapnutí vázání. K vystoupení vázání stlačte patu dolů za současného tahu nahoru. Nejste-li si jisti s použitím, kontaktujte nás. Jízda na snowbladech je snadná. Ale jako každý sport přináší rizika, které nelze ani při sebedokonalejší konstrukci 100% vyloučit. Výrobce nenese zodpovědnost za úrazy zapříčiněné sportováním  na snowbladech X-Morph Blade.  Začínáte-li s lyžováním, svěřte se do rukou zkušeného akreditovaného instruktora. Před jízdou vždy posuďte svoji zdravotní způsobilost. Dodržujte obecné zásady pohybu na sjezdovkách a na horách. Neužívejte drogy ani alkohol.

Při přepravě na střeše automobilu používejte ochranný obal, jinak může dojít k prasknutí vázání vlivem extremního mrazu, či může dojít ke zvýšené korozi kovových částí vlivem solí. Po použití otřete lyže suchým hadrem. V případě potřeby svěřte údržbu odbornému servisu.

 

Záruka: 24 měsíců ode dne prodeje. Vztahuje se na výrobní a materiálové vady. Nevztahuje se na opotřebení jako:otupení hran, rýhy na skluznici, poškozené zuby vázání, zlomení páky-nadměrnou zátěží, poškození nárazem , lyžováním na sjezdovkách bez sněhu, nehodou, extrémním zatížením při doskoku v rampě , či muldě apod.  Záruka 24 měsíců je platná pro 1.majitele a neplatí pro užití snowbladů v lyžařských školách , či půjčovnách.

Dodavatel USA : X-morph Sports, 111 Pryor Drive, FL., USA. www.xmorph-sports.com

Dovozce ČR: ALPINE TRADE CZ s.r.o., Hornomlýnská 829, Zlín. www.LevneSnowboardy.cz,