Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > Elan Primetime 44+ Fusion X + vázání EMX 12 2024-2025

Elan Primetime 44+ Fusion X + vázání EMX 12 2024-2025

Cena vč. DPH
21 999 Kč
Délka:
Dostupnost:
ihned
Typ:
sportovní allround
Naše cena::
21999,-Kč
ks
Elan Primetime 44 + Fusion X

S lyžemi Primetime 44+ si užijete skvělou podporu a rovnováhu, jsou vyrobeny na širší platformě pro snadnou dostupnost, maximální obratnost a jistou, inspirující jízdu. Vychutnejte si snadný a energický carving s výhodou o něco širší 74mm platformy pro podporu a rovnováhu a zároveň si udržte obratnost díky kratšímu rádiu oblouků. Lyže Primtime 44+ jsou vyrobeny s technologií PowerMatch, která přizpůsobuje konstrukci lyže způsobu, jakým lyžař tlačí na hranu a zajišťuje tak bezproblémový přenos energie. Profil Amphibio je vylepšen dřevěným jádrem s dvojí hustotou Dual Density, které zahrnuje husté dřevo se silnějším profilem podél vnitřní hrany a podél vnější hrany tenčí profil s lehčím dřevem. To vede k tomu, že lyže má ideální množství energie, stability a odrazu s intuitivní ovladatelností a plynulým vedením stopy. Jedna vrstva titanalu dodává lyži dodatečnou oporu a plynulost, přepracovaný systém vázání Fusion X s vyvýšenou špičkou pro lepší rovnováhu umožní freeflexový pocit. Lyže Primetime 44+ jsou určeny pro lyžaře, kteří hledají správnou kombinaci snadné ovladatelnosti v segmentu širších lyží na sjezdovku. technologie Power Match - s technologií Power Match je konstrukce lyže přizpůsobena tomu, jakou lyžař dodává směrem do sněhu energii, což lyžaři umožňuje přirozenější ovládání vnitřních hran pro co nejintuitivnější pocit během oblouku Dřevěné jádro dvojí hustoty - se skládá ze dvousymetrickýchdřevěných nosníků umístěných na vnějších hranách lyže. Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a držení hran a zároveň zaručuje snadnou ovladatelnost lyží v různých sněhových podmínkách konstrukce bočních hran RST Racing přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku konstrukce jádra Mono Ti využívá jednu vrstvu titanalu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu a větší poddajnosti lyže

Geometrie

 • 130-74-111

Délka/Rádius

 • 144 cm/9,3 m
 • 151 cm/10,4 m
 • 158 cm/11.5 m
 • 165 cm/12.8 m
 • 172 cm/14.0 m
 • 179 cm/15,3 m

Technologie:

 • AMPHIBIO

Speciální profil s lehce zvýšenou špičkou a s výztuží ve tvaru šipky zaručuje okamžité nasazení oblouku a naprosto přesný výkon lyže.

Výztuž ve tvaru šipky na špičce lyže aktivuje profil rocker, proto je přední část lyže na výjezdu z každého oblouku silnější a stabilnější.

Technologie Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži.

Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, plynulé přechody a přispívá k poddajnosti lyže.

 • TECHNOLOGIE POWER MATCH

S technologií Power Match je konstrukce lyže přizpůsobena tomu, jakou lyžař dodává směrem do sněhu energii, což lyžaři umožňuje přirozenější ovládání vnitřních a vnějších hran pro co nejintuitivnější pocit během oblouku

 • MONO TI

Konstrukce Mono Ti využívá jednu vrstvu titanalu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu a větší poddajnosti lyže.

 • DŘEVĚNÉ JÁDRO DUAL DENSITY

Dřevěné jádro o dvojí hustotě podporuje technologii Power Match unikátní konstrukcí, která využívá silnější profil a materiály podél vnitřní hrany pro sílu, stabilitu, přilnavost hran a odraz.

Vnější hrana má tenčí profil na špičce i patce a používá lehčí materiály pro intuitivní pohyblivost, snížení hmotnosti a snadnou, plynulou jízdu.

 • RST

Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu sil a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální přilnavost hran od špičky až po patku.

 • FUSION X

FusionX je špičkové vázání nové generace od Elanu. Revoluční provedení s jediným spojem přináší snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, což usnadňuje nasazení oblouku.

O 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je posílena titanalem pro ještě lepší výkon a přímou, údernou pohyblivost lyže při přechodu z hrany na hranu.

Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přímému přenosu sil zase o trochu preciznější.

Vázání: Elan EMX 12 

Loading...

lyže ELAN