Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > Elan Primetime 44 Fusion X + vázání EMX 12 2023/24

Elan Primetime 44 Fusion X + vázání EMX 12 2023/24

Cena vč. DPH
15 999 Kč
Délka:
Dostupnost:
ihned
Typ:
sportovní allround
Akční cena::
15999,-Kč
Naše původní cena::
19999,-Kč
ks
Elan Primetime 44 Fusion X

jsou vyrobeny pro dosažení maximální síly a zvýšené rychlosti na hranách, umožní vzrušující carvingový výkon a hravou jízdu.

Na lyžích Primetime 44 si užijete snadný carving s velkou energií díky úzké šířce 69 mm a technologii PowerMatch, která přizpůsobuje konstrukci lyže tomu, jakou lyžař vkládá do sněhu sílu a umožňuje tak přirozenější kontrolu nad vnitřními a vnějšími hranami během oblouku.

Dřevěné jádro s dvojí hustotou Dual Density vylepšuje pravý a levý profil Amphibio tím, že podél vnitřní hrany je umístěna silnější vrstva a podél vnější hrany dřevo s lehčí hustotou doplněné jednou vrstvou titanalu pro jistý vjezd a výjezd z oblouku s intuitivním pocitem.

Celý systém je završen vázáním Fusion X, které umožňuje přirozený a energický průhyb lyže, což z ní činí jasnou volbu pro lyžaře, kteří chtějí využívat výhod carvingu od první jízdy lanovkou až po poslední.

Geometrie

 • 121-69-102

Délka/Rádius

 • 144 cm/10 m
 • 151 cm/12.2 m
 • 158 cm/12.5 m
 • 165 cm/13.7 m
 • 172 cm/15.1 m
 • 179 cm/16.5 m

Technologie:

 • AMPHIBIO

Speciální profil s lehce zvýšenou špičkou a s výztuží ve tvaru šipky zaručuje okamžité nasazení oblouku a naprosto přesný výkon lyže.

Výztuž ve tvaru šipky na špičce lyže aktivuje profil rocker, proto je přední část lyže na výjezdu z každého oblouku silnější a stabilnější.

Technologie Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži.

Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, plynulé přechody a přispívá k poddajnosti lyže.

 • TECHNOLOGIE POWER MATCH

S technologií Power Match je konstrukce lyže přizpůsobena tomu, jakou lyžař dodává směrem do sněhu energii, což lyžaři umožňuje přirozenější ovládání vnitřních a vnějších hran pro co nejintuitivnější pocit během oblouku

 • MONO TI

Konstrukce Mono Ti využívá jednu vrstvu titanalu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu a větší poddajnosti lyže.

 • DŘEVĚNÉ JÁDRO DUAL DENSITY

Dřevěné jádro o dvojí hustotě podporuje technologii Power Match unikátní konstrukcí, která využívá silnější profil a materiály podél vnitřní hrany pro sílu, stabilitu, přilnavost hran a odraz.

Vnější hrana má tenčí profil na špičce i patce a používá lehčí materiály pro intuitivní pohyblivost, snížení hmotnosti a snadnou, plynulou jízdu.

 • RST

Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu sil a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální přilnavost hran od špičky až po patku.

 • FUSION X

FusionX je špičkové vázání nové generace od Elanu. Revoluční provedení s jediným spojem přináší snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, což usnadňuje nasazení oblouku.

O 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je posílena titanalem pro ještě lepší výkon a přímou, údernou pohyblivost lyže při přechodu z hrany na hranu.

Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přímému přenosu sil zase o trochu preciznější.

Vázání: Elan EMX 12 GW

Loading...

lyže ELAN