Www.ski4u.cz > BAZAROVÉ ZBOŽÍ > závodní lyže Elan SLX Arrow Fusion + ELX 12 160 cm

závodní lyže Elan SLX Arrow Fusion + ELX 12 160 cm

Cena vč. DPH
5 000 Kč
ks

Hrany a skluznice v pořádku. Na povrchu běžné oděrky.

Krátké a dynamické oblouky představují potěšení pro každého lyžaře. Takový druh jízdy vyžaduje maximální důvěru v lyže. A přesně tuto jistotu lyže Elan SLX Fusion poskytují díky profilu Early Rise Rocker a nové technologii Arrow. Tento model je vybaven bočnicemi RST, dřevěným jádrem Response Frame, technologií Dual Ti. Všechny tyto vymoženosti zaručují, že lyže splní požadavky těch nejnáročnějších a nejzkušenějších slalomářů.

Technologie:

-Dřevěné jádro response frame:Dřevěné jádro Response Frame je unikátní a inovativní laminované dřevěné jádro od špičky po patku, které těží z přímého přenosu sil a optimální torzní stability a to díky kombinaci tvrdého dřeva, které vytváří okolo měkčího dřeva rám.

-RST:Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

-Dual TI:Dřevěné jádro je obložené dvěma tenkými vrstvami titanového hliníku. Technologie Dual Ti zaručuje zvýšenou kontrolu nad hranami lyží při jakýchkoliv sněhových podmínkách, progresivní pružnost a vynikající reakce.

-Fusion:Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.

-Profil early rise:Výsledkem mírného rockeru na špičce a na patce je kratší efektivní délka hrany lyží, která lyžařům umožňuje dělat oblouky s vynaložením menšího úsilí.

-Arrow technology:Technologie Arrow využívá speciálně tvarované karbonové podložky a titanové strukturální vrstvy, jejichž vzájemné působení v konstrukci lyže umožňuje bleskové rychlou ovladatelnost lyže a naprostou přesnost. do lyž eje zabudován karbonový plát s profilem camber, který způsobuje rychlý přenos síly na špičku lyže. Tato energie přechází na titanovou vrstvu ve tvaru šipky a je okamžitě přeměněna na neuvěřitelně silný tlak na hrany.