Www.ski4u.cz > SNOWBLADE a mini ski > snowblade Joyride

snowblade Joyride

Cena vč. DPH
2 097 Kč
Dostupnost:
polovina března 2020
Naše cena:
2097,- Kč
ks

 Snowblade JOYRIDE

Označení dle importéra:

    - ZNAČKA: JOYRIDE     - DÉLKA: 99 CM     - RADIUS: 7,2 M     - WOOD CORE – NASTAVITELNÉ POSUVNÉ VÁZÁNÍ - JE SOUČÁSTÍ BALENÍ A JE JIŽ NAMONTOVÁNO, TAKŽE NENÍ PŘED PRVNÍ JÍZDOU POTŘEBA ŽÁDNÝ SERVIS LYŽÍ  - CARVING SKI FULL CAP 3D - OPTIMALIZOVANÝ PŘENOS SIL A ZVÝŠENÁ TORZNÍ STABILITA  - POVRCH FIBER GLASS

Pozor: vázání není bezpečnostní: minimální výška uživatele- 150cm

Made in CHINA

Doporučení dle SKI4U:

 LYŽE SNOWBLADE Joyride-  určeno spíše pro menší váhy, menší rychlosti a pro úplně začátečníky. Torzně nejměkčí snowblady z naší nabídky.

  • Máš-li hmotnost nad 50kg, nebo potřebuješ perfektní torzní tuhost pro jízdu na ledě, chceš jezdit i rychleji, pak doporučujeme snowblade X-Morph Blade , nebo kterékoliv jiné z naší nabídky.
  • Začínáš z lyžováním, neumíš vůbec lyžovat, jsi lehčí hmotnosti a budeš jezdit v režimu úplně pomalých rychlostí, nebo máš hluboko do kapsy? Pak doporučujeme Joyride
  • Naše porovnání vychází z výsledku jízdních testů na sjezdovce a z laboratorních materiálových testů konkrétních párů lyží námi prodávaných produktů. Pokud Vaše testy naměří jiné hodnoty, pak tyto rozdíly mohou být dány rozdílnou kvalitou v materiálech použitých výrobcem, či jinou výrobní serií.

Dostupnost:

  • prodejna Napajedla: 0ks
  • distribuční sklad eshopu: 0 páry
  • Dodání: 0 dnů

Poštovné po ČR: od 130,-Kč