Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > Elan Insomnia Black Edition PS + ELX 11.0 model 2019/20

Elan Insomnia Black Edition PS + ELX 11.0 model 2019/20

Cena vč. DPH
12 799 Kč
Délka:
Dostupnost:
do 3 dnů
Typ:
Dámská sportovní all mountain
Doporučená cena::
17990,-
Naše akční cena::
12799,-
Naše původní cena::
14990,-
ks
Dámské lyže Elan Insomnia Black Edition PS + ELX 11.0 model 2019/20

Královna sjezdovky lyže Insomnia skvěle vykrajuje krátké i dlouhé oblouky. Zajistí vám naprosto přesný výkon, pohodlné svezení a dostatek energie na to, abyste byla královnou každého svahu.Amphibio využívá jak profilu camber, tak zároveň rocker. Zatímco vnější lyže má úplný kontakt hrany se sněhem a tím pádem maximální přilnavost hran, vnitřní lyže má se sněhem jen částečný a tak usnadňuje zatáčení. Lyže zvládne sjezdovku v jakémkoliv stavu a má výborné vlastnosti pro přesné přenesení energie na hrany. Design lyží pochází z dílny Porsche Design Studio. Jsou to špičkové lyže s vynikajícími parametry a technologiemi do detailu navržené pro zkušené lyžařky. Dámské sportovní lyže Elan Insomnia Black Edition ve speciálním designu osazené kamínky Swarowski. Lyže nabité technologiemi podpořené unikátním designem pro sportovní lyžařky, které dbají na styl.

Technologie:

Amphibio Truline: konstrukční materiál je umístěn po celé délce vnitřní hrany lyže, což ji dává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení ideálního oblouku.
Woodcore Laminated - Laminované dřevěné jádro od špičky po patku je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Pro různé účely použití se pro výrobu tohoto jádra používají různé typy dřeva v různých kombinacích, což má vliv na pruřnost lyží. Velmi odolné dřevěné jádro s výbornými rekacemi přenáší energoo přímo na hrany a umožňuje univerzální použití v různycých podmínkach. 
Mono TI - Reakční schopnosti lyží jsou vylepšeny jednou vrstvu titanu, která je umístěna na dřevěném jádru. Dlouhá životnost dané pružnosti lyží je zaručena tím, že v bočních částech lyží je použita technologie Mono Titanium. 
RST sidewall: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé lyže.

 

  • TECHNOLOGIE Amphibio Truline, RST sidewall, Laminated Woodcore, Mono Ti
  • GEOMETRIE 121/73/104
  • DÉLKA / RÁDIUS 152(12.2), 158(13.3), 164(14.5)
  • VÁZÁNÍ ELX 11.0 blk

skladem v ext.skladu, dodání do 3 dnů od objednání

Loading...

lyže ELAN