Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ROSSIGNOL > Rossignol Hero Athlete FIS SL R22 2022/23 (+vázání Look SPX12)

Rossignol Hero Athlete FIS SL R22 2022/23 (+vázání Look SPX12)

Cena vč. DPH
17 999 Kč
Délka:
Dostupnost:
ihned
Typ:
Závodní slalomky
set s vázáním SPX12:
18.999,-Kč
Doporučená cena:
27.990,-Kč
lyže bez vázání:
15.999,-Kč
ks

lyže Rossignol Hero Athlete FIS SL R22

FIS schválené lyže pro nejvyšší level ctižádostivých závodníků Světového poháru.

Lyže Rossignol HERO Athlete FIS SL (R22) + vázání LOOK SPX 12 Rockerace Hot Red jsou slalomový set s certifikací FIS, připravený soutěžit v soutěžích FIS. Lyže využívají osvědčenou technologii vyvinutou pro naši hvězdu Band Of Heroes Pertu Vlhovou, zlatou medailistku z olympijských her v Pekingu 2022.

Rossignol HERO Athlete FIS SL jsou sportovní slalomky, které splňují požadavky a jsou certifikovány FIS . Zaručují energii, stabilitu, přilnavost hran a neustálý kontakt se sněhem, což se promítá do přesné síly a pocitu lyže ve sněhu. 

Sendvičová konstrukce lyže je založena na dřevěném jádru z buku (certifikace PEFC), které je po celé délce a šířce vyztuženo dvěma vrstvami titanalu . Kromě toho byly použity technologie LCT. Technologie Line Control eliminuje protiflexi pro lepší kontakt lyže se sněhem a stabilitu v zatáčkách. Design připravený na závody, který vytváří rovnováhu mezi celkovým řízením, výkonem a přesností, aby vyhrál závody.

Použití Full Sidewall , po celé délce Abs Tri-materiál střižený od špičky k patě pomáhá maximalizovat přilnavost, přesnost, rovnováhu a sílu. Sportovní deska LOOK R22 funguje jako typ odpružení, který poskytuje 100% jistotu při otáčení na tvrdých površích v části pod botou.

Vázání LOOK SPX 12 Rockerace je přímým výsledkem naší spolupráce s našimi jezdci Světového poháru. Nabízí dlouhý pružný zdvih, okamžitý přenos síly a vynikající tlumení nárazů pro minimalizaci nechtěného uvolnění. Krátká zóna uchycení a poloodpružená pata zvyšují flexi lyže pro optimální přesnost a kontrolu.

Je kompatibilní pouze s botami a lyžemi ISO 5355 A a GripWalk® ISO 23223 A vybavenými destičkou R22. Monolitický plát R22 funguje jako sportovní odpružení, zvyšuje dynamiku lyže a tuhost pod botou.

  • Rádius: 13m/165cm  116,5-67-103
  • 100% Upravené svahy
  • jen pro TOP lyžaře
  • vázání v ceně: 
  • Look/ Rossignol SPX12- nastavení vázání od 3,5 do 12 DIN- i pro velké váhy 

Dostupnost: 

  • 165cm - ihned poslední 1pár

ZDARMA MONTÁŽ A SEŘÍZENÍ VÁZÁNÍ- do poznámky pro operátora uveďte: výšku,váhu, věk, zkušenosti, délku skeletu podešve lyžáku. Vázání seřídíme na seřizovačce Wintersteiger a vytiskname Vám protokol o seřízení, které akceptují pojišťovny.