Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ROSSIGNOL > Rossignol Hero Elite ST TI Konect + NX 12 Konect GW B80 2022/23

Rossignol Hero Elite ST TI Konect + NX 12 Konect GW B80 2022/23

Cena vč. DPH
16 103 Kč
Kód
3607683998739
Délka:
Typ:
Sportovní slalomky
Naše cena:
16103,-Kč
Doporučená cena:
21.990,-Kč
ks

Sjezdové lyže ROSSIGNOL Hero Elite ST TI Konect  

Lyže Hero Elite ST Ti s integrovaným vázáním NX 12 Konect mají šířku 68 mm pod botou a krátký poloměr otáčení 12 m při 162 cm, díky čemuž jsou oblouky velmi těsné a rychlé. Tato sportovně limitovaná sada je velmi stabilní, přesná a agilní a zaručuje maximální zážitek z jízdy.

Připravte se na to, že na svahu zanecháte svou stopu. Přechod ze zatáčky do zatáčky je velmi intuitivní díky malé přední kolébce, která usnadňuje přepínání hran. Použité technologie zaručují vysokou jízdní dynamiku zajišťující maximální přilnavost v průběhu zatáčky.

Konstrukce lyže je založena na dřevěném jádru z PEFC certifikovaného buku - husté, odolné, pevné, zajišťující optimální pružnost a stabilitu i tlumení vibrací. Do dřevěného jádra byla navíc instalována titanová kolejnice - Line Control Technology. LCT je inovativní design převzatý ze Světového poháru, běží od špičky až po patu lyže pro hladkou stabilitu a dynamickou kontrolu linie oblouku. LCT spojuje sílu, energii a stabilitu za všech podmínek. Novinkou je dodatečné vyztužení ve tvaru V. Vrstva V-Titanal přináší dokonalé vyvážení lyže pro udržení správné linie lyžování v obtížných podmínkách. Titanový laminát optimalizuje pružnost a stabilitu a drážka po celé délce listu zajišťuje tužší podélný ohyb.

Celá sendvičová konstrukce je vyztužena dvojitou vrstvou titanalu na každé straně jádra. To zajišťuje maximální přenos energie pro lepší výkon při sjezdu. Obdélníková bočnice poskytuje mimořádnou stabilitu a přilnavost hran v zatáčkách na nejnáročnějších trasách.

  • Rádius: 13m/167cm 123-68-104
  • dřevěné jádro
  • určeno pro špičkové lyžaře
  • vázání v ceně setu: NX12 Konect 

Dostupné délky:

  • 167cm - ihned

Poštovné po ČR: od 150,-Kč