Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > lyže Elan Wildcat 82 C PS + ELW 9.0 2023/24

lyže Elan Wildcat 82 C PS + ELW 9.0 2023/24

Cena vč. DPH
15 190 Kč
Délka:
Dostupnost:
3 dny
Typ:
dámské sportovní allround
Cena::
15190,-Kč
ks
dámské lyže Elan Wildcat 82 C s vázáním EL 9.0

Dámské sportovní lyže Elan Wildcat 82 C jsou mrštné a rychlé, na tvrdém podkladu precizní a hladce a sebevědomě projedou také neupravené terény. Wildcat: ten nejlepší společník pro vaše sebevědomí a dobrodružství v jakýchkoli sněhových podmínkách. Tato řada lyží navržená samými ženami vznikla proto, aby zvýšila energii a zoptimalizovala výkon žen-lyžařek za všech podmínek nebo na všech terénech. Modely Wildcat, které mají nejblíže ke kolekci Ripstick W, v sobě spojují oceňované technologie firmy Elan, včetně nejvyspělejší asymetrické konstrukce pro ženy s technologií Amphibio Truline W se zaměřením na all-mountain lyžování. 

Hlavní vlastnosti:

  • radostná kočka 
  • sportovní lyže do každého k terénu 
  • Amphibio technoligie pro snadnější ovládání lyže 
  • vyztuženo karbonovými tyčinkami 
  • lyže pro pokročilé lyžařky se sportovními ambicemi  
DélkaRádiusKrojení
14611.0129-82-112
15211.0129-82-112
15812.0129-82-112
16413.1129-82-112

Parametry

Délka Zobrazit víceDélka (lyže, běžek, holí apod.) uvedena v centimetrech Typ lyžaře Zobrazit víceUdává vaší „výkonnost“. Určeno pro Oblast použití Typ lyže Zobrazit víceKategorie, do které lyže spadá svými vlastnostmi. Barva Zobrazit vícePřevládající barva výrobku. Sezóna Šířka lyže na středu Typ jádra Zobrazit víceMateriál, ze kterého je jádro lyže vyrobeno. Titanal Typ oblouku Zobrazit vícePřibližná velikost poloměru oblouku. Vázání Maximální nosnost vázání Zobrazit víceUrčuje maximální hodnotu DIN pro nastavení vypínací síly lyžařského vázání. 

Technologie:

LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO

Laminované dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Použití různých typů dřeva v různých kombinacích umožňuje úpravu pružnosti podle toho, k čemu budou lyže používány. Odolné jádro s výbornými reakcemi a s dlouhou životností, které se vyznačuje vynikajícím přenosem energie z hrany na hranu a univerzálností v různých podmínkách.

SST

Konstrukce bočních hran se vyznačuje materiálem ABS vertikálně umístěným nad hranami po celé délce lyže. Konstrukce bočních hran zaručuje přímý přenos sil z nohou lyžaře na hranu - a tak zlepšuje kontrolu na lyžemi a stabilitu při jakékoliv rychlosti a zaručuje zrychlení při výjezdu z oblouku.

KARBON

Karbon je lehký a pevný materiál, který zajišťuje dodatečnou oporu a zpevnění v části, kde je to potřeba nejvíce.

PROFIL AMPHIBIO

Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber. Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

AMPHIBIO TRULINE TECH

Amphibio Truline posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce vnitřní hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení ideálního oblouku.

POWER SHIFT

Power Shift je systém vázání s pružinou free-flexovou kontrokcí plate-in-plate (podložka v podložce), který přispívá k maximální pevnosti a skvělému výkonu. Má tenký profil z lehkých kompozitových materiálů, které výborně tlumí vibrace, což zaručuje plynulý a přímý přenos energie a presný jizdní výkon.

 

Loading...

lyže ELAN