Www.ski4u.cz > Přilby > Kukla pod přilbu pro extrémní počasí

Kukla pod přilbu pro extrémní počasí

Cena vč. DPH
699 Kč
Dostupnost:
ihned
Naše cena:
699,-Kč
ks

Neoprenová kukla pod přilbu

Speciální kukla pod přilbu.

Kukla pro náročného zákazníka, který se již nezalekne mrazu, větru, deště, sněžení. Vhodná pro snowboardisty, lyžaře, skialpinisty, paraglidisty....

Špičková kukla, která byla testována v nejnáročnějších podmínkách: např. Mistrem světa v motorovém paraglidingu, Ing. Pavlem Březinou.

Oproti bavlněným, nebo polypropylenovým kuklám má několik přednosti :

  • dlouhý teplý nákrčník (fleece) - nepadá Vám sníh na (za) krk.
  • lícní část je vyrobena z 2mm silného, podšitého neoprénu, který zabezpečí ideální tepelnou pohodu za větru i deště. Tento materiál má výhodu, že udržuje komfortní teplotu i když je vlhký (ne-li mokrý). V místě nosu a úst jsou otvory pro snadnější komunikaci s kolegy a pro odvod nadbytečné vlhkosti při dýchání.
  • další podstatnou výhodou je použití nezatepleného elastického materiálu do té části kukly, která je schovaná v přilbě. Lyžařské a snowboardové přilby jsou totiž dostatečně zateplené a je velkou chybou dávat pod přilbu bavlněnou (!), nebo i tzv. termokuklu. Termokukly Vám sice odvedou pot od těla, ale přes inmould-skořepinu přilby, Vám žádný pot neprojde, i když je přilba odvětraná. Nahromaděný pot v bavlně a zvýšená vlhkost, pak na hlavě chladí. Je proto lepší, na kuklu do přilby, použít materiál, který hlavu nepřehřeje a dále nebrání odvodu nadbytečné vlhkosti do ventilačních otvorů kvalitně odvětrané přilby.

Kukla se dá nosit i jako extravagantní čepice - pokud ji nemáte přetaženou přes obličej

UPOZORNĚNÍ: Nepouživat pro výběr hotovosti v bance, ani při tankování benzínu :-)

 

  • Poštovné po ČR od 150,-Kč
Loading...

Lyžařské a snowboardové přilby