Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > Elan Porsche Design Amphibio + EMX 12.0 GW Fusion X

Elan Porsche Design Amphibio + EMX 12.0 GW Fusion X

Cena vč. DPH
17 699 Kč
Délka:
Dostupnost:
3dny
Typ:
Sportovní All mountain
Doporučená cena::
23990,-Kč
Naše původní cena::
21190,-Kč
Naše cena::
17699,-Kč
ks
Sportovní sjezdové lyže Elan Porsche Design Elan Amphibio Fusion s vázáním EMX 12.0 GX Fusion X model 2019/20

nový model Porsche Design Elan Amphibio dokonale kombinuje unikátní vizuální provedení a prvotřídní lyžařský výkon. Sportovní sjezdové lyže Elan Porsche Design Elan Amphibio Fusion - Elan je pyšný, že v sezóně 2019/20 může spolupracovat s vyhlášeným studiem Porsche Design. Každý výrobek, který vzejde z jeho dílny, se vyznačuje extrémní přesností, špičkovou technickou úrovní a inovačními technologiemi. Pro všechny produkty od Porsche Designu je typická také inteligentní funkčnost a minimalistický design.

 Technologie: 

Carbon - Karbon je lehký a pevný materiál, který zajišťuje dodatečnou oporu a zpevnění v té části lyží, kde to je nejvíc potřeba.  

Dual TI - Dřevěné jádro je obloženo dvěma vrstvami titanu. Technologie Dual Ti zlepšuje kontrolu nad hranami lyží za jakýchkoliv sněhových podmínek, zaručuje harmonickou pružnost lyží a vynikajicí reakce při přechodu z hrany na hranu.

Sidewall RST - Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech. 

TruLine Technology - TruLine je technologie, která vytváří optimální tlak na hrany od špičky až po patu.  

Woodcore Laminated - Laminované dřevěné jádro od špičky po patku je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Pro různé účely použití se pro výrobu tohoto jádra používají různé typy dřeva v různých kombinacích, což má vliv na pruřnost lyží. Velmi odolné dřevěné jádro s výbornými rekacemi přenáší energoo přímo na hrany a umožňuje univerzální použití v různycých podmínkach. 

Konstrukce: Amphibio

Podložka: Fusion X

Geometrie: 121-73-104

Rádius: 13.3 m (160 cm), 14.5 m (166 cm), 15.7 m (172 cm), 17.0 m (178cm)

Doporučená cena: 23990,-Kč 

Skladem v ext.skladu, do 3 dnů od objednání

 

Loading...

lyže ELAN