ski4U.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > Elan Delight Prime LS s vázáním ELW9 2016/17

Elan Delight Prime LS s vázáním ELW9 2016/17

Cena vč. DPH
9 390 Kč
Délka:
Dostupnost:
do 2-3dnů od objednání
Naše cena::
9390,-Kč
ks
sjezdové dámské lyže Elan Delight Prime LS s vázáním ELW9

Úroveň lyžaře : "Pokročilý"

Terén: Upravený-Proměnlivý

Lyže pro dámy v designu, který podtrhuje ženskost. Design je předřazen konstrukci, proto je potřeba sledovat další parametry.

Technologie:

Technologie SlimShape: Patentovaná technologie SlimShape velmi výrazně snižuje hmotnost a zaručuje, že lyže firmy Elan jsou nejlehčí na světě. Díky specifickému tvaru pláště jsou lyže tenké a lehké a zároveň velmi odolné a pevné. K výborným jízdním vlastnostem přispívá optimální pružnost lyže, ktrá zároveň poskytuje torzní pevnost a efektivnější přenos energie od lyžaře k lyžím. Hrany skvěle drží a lyže se výborně ovládají v obloucích.

Boční hrany PST: Konstrukce"Cup" snižuje hmotnost lyže a umožňuje dělat plynulé oblouky, v kombinaci s konstrukcí bočních hran PST zaručuje skvělé jízdní vlastnoszi a lepší přilnavost hran ve střední části lyže.

Dřevěné jádro Trulite: Toto extrémě lehké jádro zlepšuje jízdní vlastosti díky speciální úpravě flexe (pružosti) pro specifické ergonomické potřeby lyžařek. Dřevěné jádro trulite přenáší síly přímo na hrany a poskytuje tak potřebnou pevnost a možnost všestraného využití na různých terénech.

Radius: 11,5m /152 cm

Geometrie: 126-76-103

Loading...

lyže ELAN