Www.ski4u.cz > Lyže a sety > lyže ELAN > Elan Amphibio 12 C PS + ELS11 2019/20

Elan Amphibio 12 C PS + ELS11 2019/20

Cena vč. DPH
8 499 Kč
Délka:
Dostupnost:
ihned
Typ:
All mountain
Naše akční cena::
8499,-Kč
Naše původní cena::
10190,-Kč
ks
Elan Amphibio 12 C PS s vázáním ELS 11 model 2019/20

Na lyžích Amphibio 12 C si podmaníte všechny upravené svahy a zdoláte překážky. Díky karbonu si tyto lyže hravě a s lehkostí poradí s čímkoliv, co jim naservírujete. Pokud jsou vaší hlavní doménou upravené sjezdovky a toužíte po všestrannosti, tak se seznamte s lyžemi Amphibio 12 C. Mají jednu vrstvu karbonu pro snížení hmotnosti, ale jejich výkon je navýšen pro potřeby all-mountain. Jsou vybaveny technologií Amphibio Truline a bočními stěnami RST pro výjimečnou stabilitu a reakčnost, která vám umožní jezdit po celý den.

  • Úroveň lyžaře: Středně pokročilý až pokročilý
  • Terén: Středně upravený až lehce proměnlivý
  • Rychlost: Středně rychlé až rychlé

Amphibio Truline posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení perfektního oblouku.

boční hrany RST - Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech. 

Karbon je lehký a pevný materiál, který zajišťuje dodatečnou oporu a zpevnění v části, kde je to potřeba nejvíce.

Dřevěné jádro Power se skládá z dřevěných nosníků, které jsou vertikálně spojeny s lamináty, které uvnitř syntetického jádra vytváří pevný rám. Tento rám umožňuje vyšší torzní stabilitu spojenou s lepší reakcí lyží. Kromě toho tato konstrukce zaručuje lepší přilnavost hran na špičce a patce a vyznačuje se rovnoměrnou pružností lyží.

POWER SHELL - Dodává lyži vynikající stabilitu bez zbytečného navýšení hmotnosti. 

Geometrie: 125-76-104

152cm R11.6m ...vyprodáno
160cm R13m ...vyprodáno
168cm R14.6m ...ihned k odeslání
176cm R16.2m ...vyprodáno

Doporučená cena: 11390,-Kč

Loading...

lyže ELAN