ski4U.cz > BAZAROVÉ ZBOŽÍ > set Elan Race GSX Fusion s vázáním ELX12

set Elan Race GSX Fusion s vázáním ELX12

set Elan Race GSX Fusion s vázáním ELX12
set Elan Race GSX Fusion s vázáním ELX12
set Elan Race GSX Fusion s vázáním ELX12
set Elan Race GSX Fusion s vázáním ELX12
Cena vč. DPH
2 999 Kč
Délka:
Dostupnost:
ihned
Cena::
2999,-Kč
ks

použité lyže Elan GSX WaveFlex Fusion

běžné známky použití, skluznice a hrany v pořádku. Lyže Elan GSX WaveFlex Fusion byly vyvinuty tak, aby v každém oblouku podávaly špičkové výkony a uspokojily tak požadavky nejnáročnějších špičkových lyžařů v obřím slalomu.

Technologie WaveFlex, boční hrany RST, a speciální zpevnění Dual Titanium a zpevnění z karbonu jsou zárukou vynikající kontroly nad hranami a vynikajících reakcí lyží.

Vázání: ELX 12.0 Fusion

Doporučená výška lyžaře: 0 / + 10 cm

Technologie: WaveFlex, boční hrany RST, dřevěné jádro RESPONSE FRAME, Dual Ti, Karbon

Profil: Conventional

Systém / Deska: Fusion

182 cm / 20.0 m  -  110 / 67 / 96 mm

- TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran.

Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

- TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

- LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO: Dřevěné jádro Response Frame je unikátní a inovativní laminované dřevěné jádro od špičky po patku.

Jádro těží z přímého přenosu sil a optimální torzní stability a to díky kombinaci tvrdého dřeva, které vytváří okolo měkčího dřeva rám.

- DUAL TI (DUAL TITANIUM): Dřevěné jádro je obložené dvěma tenkými vrstvami titanového hliníku.

Technologie Dual Ti zaručuje zvýšenou kontrolu nad hranami lyží při jakýchkoliv sněhových podmínkách, progresivní pružnost a vynikající reakce.

- KARBON: Karbon je lehký a pevný materiál, který zajišťuje dodatečnou oporu a zpevnění v té části lyží, kde je to nejvíc potřeba.