ski4U.cz > Přilby > Kukla pod přilbu

Kukla pod přilbu

Cena vč. DPH
699 Kč
Dostupnost:
ihned
Naše cena:
699,-Kč
ks

Kukla pod přilbu

Speciální kukla pod přilbu.

Kukla pro náročného zákazníka, který se již nezalekne mrazu, větru, deště, sněžení. Vhodná pro snowboardisty, lyžaře, skialpinisty, paraglidisty....

Špičková kukla, která byla testována v nejnáročnějších podmínkách: např. Mistrem světa v motorovém paraglidingu, Ing. Pavlem Březinou.

Oproti bavlněným, nebo polypropylenovým kuklám má několik přednosti :

  • dlouhý teplý nákrčník (fleece) - nepadá Vám sníh na (za) krk.
  • lícní část je vyrobena z 2mm silného, podšitého neoprénu, který zabezpečí ideální tepelnou pohodu za větru i deště. Tento materiál má výhodu, že udržuje komfortní teplotu i když je vlhký (ne-li mokrý). V místě nosu a úst jsou otvory pro snadnější komunikaci s kolegy a pro odvod nadbytečné vlhkosti při dýchání.
  • další podstatnou výhodou je použití nezatepleného elastického materiálu do té části kukly, která je schovaná v přilbě. Lyžařské a snowboardové přilby jsou totiž dostatečně zateplené a je velkou chybou dávat pod přilbu bavlněnou (!), nebo i tzv. termokuklu. Termokukly Vám sice odvedou pot od těla, ale přes inmould-skořepinu přilby, Vám žádný pot neprojde, i když je přilba odvětraná. Nahromaděný pot v bavlně a zvýšená vlhkost, pak na hlavě chladí. Je proto lepší, na kuklu do přilby, použít materiál, který hlavu nepřehřeje a dále nebrání odvodu nadbytečné vlhkosti do ventilačních otvorů kvalitně odvětrané přilby.

Kukla se dá nosit i jako extravagantní čepice - pokud ji nemáte přetaženou přes obličej

UPOZORNĚNÍ: Nepouživat pro výběr hotovosti v bance, ani při tankování benzínu :-)

 

  • Poštovné 150 Kč při platbě dobírkou
Loading...

Lyžařské a snowboardové přilby