ski4U.cz > Lyže a sety > LYŽE BLIZZARD - AKČNÍ CENY SETŮ > Blizzard Magnum 7.3 IQ s vázáním IQ 10

Blizzard Magnum 7.3 IQ s vázáním IQ 10

Cena vč. DPH
6 300 Kč
Délka:
Dostupnost:
ihned
Naše cena::
6300,-Kč
ks
Sjezdové lyže Blizzard Magnum 7.3 IQ

Parametry: 120/73/104 mm 
Délky/rádius: 153/13, 160/14, 167/15, 174/16
Určení: sportovné nároční a výkonnostně orientovaní lyžaři
Terén: 60% upravená a 40% neupravená sjezdovka
Rychlost: vysoká
Camber: front rocker
Vázání: Blizzard IQ 10 CM2
Model: 2013/14
Doporučená prodejní cena: 8999,-Kč

Technologie:
IQ systém je první a jediný systém vázání, který tvoří homogenní celek mezi lyží a vázáním. Kolejnice vázání, je součástí konstrukce lyže, není nijak dodatečně vlepována nebo šroubována do lyže. Výhodou pro lyžaře je nižší hmotnost setu. Vázání je namontováno na lyži vždy pouze jedním středovým šroubem což zajišťuje plynulý průhyb lyže, přímý a precizní přenos sil na hranu.
Dřevěná konstrukce, dvojité karbonové a sklolaminátové zesílení
Power Frame- 
Jedná se o vrchní zesílení 3D konstrukce v celé délce lyže. Díky zesílení dochází k dokonalejšímu přenosu sil na hrany, lepšímu tlumení vibrací a maximální stabilitě na hranách i ve vysokých rychlostech. Power frame je příčně přerušovaný pro lepší průhyb.
DuraTec - Vysoce odolný povrch proti poškrábání, který prodlužuje životnost povrchu lyže. Ideální také pro půjčovny.
75%side Wall - tato konstrukce je používána převážně pro sportovní modely lyží, které vyhoví lyžařům, kteří nedosahují závodních rychlostí, ale preferují jízdu ve středních rychlostech. Částečným 75% použitím fenolové boční hrany v délce lyže se dosáhne vyšší torzní pevnosti, lepšího tlumení a přesnějšího přenosu sil na hranu lyže.
Front Rocker - Přední rocker s tradiční camber konstrukcí určený převážně na upravený i neupravený terén. Důraz je kladen na snadné zahájení oblouku, lyže jsou snadněji točivé a odpouští nedostatky v technice jízdy, zachovává si perfektní vedení lyží na hranách. Doporučujeme pro sportovní a ambiciózní lyžaře.

Loading...

Lyže Blizzard - kvalita a cena rozhoduje!